Home

 

Aktualności

 

Informacje turystyczne

 

Kalendarz imprez

 

Galeria

 

Linki

 

 


11.06.2017r. Udana wyprawa!
 

W dniu 11.06.2017r., w niedzielny poranek wyruszyliśmy rowerami trasą liczącą około 20 kilometrów przez Lesk, Kukowo, pięknym leśnym odcinkiem byłego rajdu samochodowego do wsi Rosochackie, wąskotorówką do obrzeży Kukowa, stumetrowym dojazdem obwodnicą do drogi asfaltowej Ełk – Olecko.
W trakcie wycieczki były dwa 15-sto minutowe postoje na odpoczynek. Po dojechaniu do gospodarstwa agroturystycznego pani Wioletty Żukowskiej zajadaliśmy się pysznymi pierogami - catering z baru w Ślepniu. Wysokie świerki chroniły nas przed skwarem w trakcie posiłku. Gospodarze zapewnili nam kawę, herbatę i pyszne ciasto upieczone przez panią Wiolę.

Wspaniała pogoda, uroki pięknych krajobrazów, gościnność państwa Żukowskich sprawiły, że 25 osób uczestniczących w tej wyprawie przy pożegnaniu wyraziło swoje zadowolenie i deklarowało obecność na kolejnych wyjazdach.

Danuta Cieślukowska

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek.  Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 

 

 

Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi OleckiejOstatnia aktualizacja: 2017-07-05