Home

 

Aktualności

 

Informacje turystyczne

 

Kalendarz imprez

 

Galeria

 

Linki

 

 


08.04.2017r. Olecki Jarmark Wielkanocny
 

Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi Oleckiej i Regionalny Ośrodek Kultury „Mazury Garbate” już po raz dziewiąty wspólnie zorganizowali świąteczny jarmark. W sobotę 8 kwietnia br. w centrum miasta gościło piękne słońce, świąteczne życzenia i uśmiech. Zgodnie z tradycją od czasów Albrechta – założyciela miasta, na oleckim Rynku, odbył się jarmark. Z humorem i życzeniami Jarmark otworzyli Maria Dzienisiewicz i Wioletta Żukowska – Prezeski LOT Ziemi Oleckiej oraz Radosław Skrodzki – Dyrektor ROK „Mazury Garbate”.

Wyroby sprzedawane były na 32 stoiskach! Wspaniale, że kupujących było tak wielu i każdy wystawca był zadowolony z utargu. Jak zawsze odbyła się loteria świąteczna, konkurs plastyczny, wystąpiły zespoły śpiewacze: Oleckie Echo, Świętowiacy, Sedranianki i studio wokalne ROK „Mazury Garbate”. Organizatorów nie zawiódł olecki MOSiR, którego pracownicy przywieźli i rozłożyli część namiotów, Nadleśnictwo Olecko, Państwowa Szkoła Muzyczna i Studio Reklamy Best.

W konkursie na najładniejszą kartkę wielkanocną przyznano nagrody i wyróżnienia. I miejsce zajęła kartka Joanny Klimasary, II miejsce – Wiktorii Zyskowskiej, III miejsce równorzędnie – Julii Bogdan
i Martyny Surel. Wyróżnienia otrzymali Mateusz Żukowski, Szymon Nietubyć, Jakub Kusiuk i Laura Zyskowska oraz Pani Anna Klimasara.

Życzymy Wszystkim zdrowych, pogodnych, serdecznych Świąt Wielkanocnych! Wesołego Alleluja!

Maria Dzienisiewicz

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek.  Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

   Bolesław Słomkowski i Adam Woroniecki

 

 

 

Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi OleckiejOstatnia aktualizacja: 2017-04-09