Home

 

Aktualności

 

Informacje turystyczne

 

Kalendarz imprez

 

Galeria

 

Linki

 

 


2019.12.12 Stroiki świąteczne
 

We czwartek 12 grudnia 2019 r., na na warsztatach rękodzielniczych w Miejsko-Powiatowej Bibliotece i z udziałem Lokalnej Organizacji Turystycznej Ziemi Oleckiej z wielkim zaangażowaniem i uśmiechem młodsi i starsi mieszkańcy Olecka wykonywali stroiki świąteczne. Nad całością czuwała Pani Walentyna Lios ze świetlicy z Kukowa. Na drewnianych plastrach uczestnicy warsztatów mocowali pachnące, żywiczne gałązki, bombki, kokardki, koraliki i aniołki. Każdy z dumą prezentował swoje świąteczne dzieło. Jak zawsze spotkanie było doskonale zorganizowane.

Dziękujemy i życzymy Wszystkim zdrowych i serdecznych Świąt Bożego Narodzenia!

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek.  Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

"Pogoda nam i tym razem dopisała..."

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

  LOT Olecko

 

 

 

Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi OleckiejOstatnia aktualizacja: 2019-12-14