Home

 

Ziemia olecka

 

Informacje turystyczne

 

Kalendarz imprez

 

Galeria

 

Linki

 

 

RODO

Szanowni Państwo,

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje nas wszystkich Rozporządzenie Parlamentu i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w prawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwane potocznie RODO.

W związku z nowymi przepisami o ochronie danych osobowych chcielibyśmy wyjaśnić, że posiadamy Państwa dane osobowe w postaci: imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu lub nazwy reprezentowanej przez Państwa organizacji. Dane te znajdują się w naszej bazie kontaktów.

Przetwarzamy je w celu informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. W formie wiadomości e-mail zapraszamy m.in. na szkolenia, programy doradztwa.

Nasze działania są niekomercyjne i służą wspólnej sprawie: promowaniu i rozwojowi lokalnej turystyki i agroturystyki.

Administratorem Państwa danych jest Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi Oleckiej. Gwarantujemy, że dane nie zostaną przekazane nigdzie dalej.

Państwa dane będą przetwarzane tak długo, jak długo będziemy działać i mieć Państwu coś do zaproponowania. Jeśli jednak nie chcą państwo, żeby ich dane były w naszej bazie, prosimy napisanie do nas w tej sprawie - na adres mailowy biuro@lot.olecko.pl  Można to zrobić teraz, albo w każdym innym momencie. Mają Państwo również prawo żądania dostępu do swoich danych, ich poprawiania, sprzeciwu wobec przetwarzania lub ograniczenia przetwarzania.

Mając nadzieję na długie lata pozostania z Państwem w kontakcie przesyłamy pozdrowienia,

- W imieniu Zarządu LOT Ziemi Oleckiej – Maria Dzienisiewicz
 

 

 

Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi OleckiejOstatnia aktualizacja: 2018-06-04